SPOR
Giriş Tarihi : 28-01-2021 15:59

'BELİRSİZLİK ORTADAN KALKMALI!'

Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü, Türk sporunun gelişmesi ve bu süreçte işsiz kalan binlerce futbolcu ve antrenörün mağduriyetinin giderilmesi için belirsizliğin ortadan kalkarak oynanması taraftarında olduklarını bildirdi.

'BELİRSİZLİK ORTADAN KALKMALI!'

Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü, Türk sporunun gelişmesi ve bu süreçte işsiz kalan binlerce futbolcu ve antrenörün mağduriyetinin giderilmesi için belirsizliğin ortadan kalkarak oynanması taraftarında olduklarını bildirdi.

Kdz.Ereğli Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada, son olarak ASKF Başkanı Ali Düşmez’in ulusal kanalda yayınlanan programda yapmış olduğu açıklamalar ve TFF Başkanı Nihat Özdemir’in Kilis’teki açıklamalarının liglerin oynanmayacağı beklentisini yükselttiği hatırlatılarak, gelişen sürecin dikkatle yakinen takip edildiği ifade edildi. Kısıtlamaların devam etmesi sahalarında kapalı olması sebebiyle yasakların kalkıp resmi açıklama yapılana kadar bekleme kararı aldıkları belirtilen açıklamada şunlar kaydedildi: “Covid 19 salgınının başlangıcı olan Şubat Mart aylarında bugünkünün %1'i görülmediği halde maçlarımız iptal olmuş lig tescil edilmişti. O günden bu yana vakalar artmış ölümler yaşanmış olmasına rağmen Amatör kulüpler federasyonunun “Ağustos ayında ligler oynanacakmış gibi hazırlıklarınızı yapın” açıklamasına karşın diğer Bal takımları gibi kulübümüzde transferlerini tamamlamış tesislerde almış olduğumuz önlemlerle birlikte hazırlıklarımızı yapmıştık. Ancak daha sonra Pandemi ve kısıtlamalar tekrar başlamış ligler ertelenmişti ne yazık ki o günden günümüze kadar ki süreçte Federasyondan gelen temkinli açıklamalar sağlık kurulunun önlemleri devletimizin aldığı kararlar ve sezon sonunun gelmesi neticesinde amatör liglerin oynama olasılığı zayıflamıştır Son olarak ASKF Başkanı Ali Düşmez'in ulusal kanalda yayınlanan programda yapmış olduğu açıklamalar ve TFF Başkanı Nihat Özdemir'in Kilis'teki açıklamaları liglerin oynanmayacağı beklentisini yükseltmektedir. Kulübümüz her türlü olasılığı göz önünde bulundurarak teknik heyet futbolcular ve kulüp çalışanları dahil lig başlayacakmış gibi hazırdır. Yönetim kurulumuz gelişen süreci dikkatle yakinen takip etmektedir Kısıtlamaların devam etmesi sahalarında kapalı olması sebebiyle yasaklar kalkıp resmi açıklama yapılana kadar bekleme kararı almış bulunmaktayız. Türk sporunun gelişmesi ve Bu süreçte işsiz kalan binlerce futbolcu ve antrenörün mağduriyetinin giderilmesi için belirsizliğin ortadan kalkıp oynanması taraftarıyız.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA