YEREL
Giriş Tarihi : 18-02-2021 15:07

ÇORUMLUOĞLU: 'TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYALIM'

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Covid-19 ile verilen mücadelede gelinin son durumu değerlendirdi.

ÇORUMLUOĞLU: 'TEDBİRİ ELDEN BIRAKMAYALIM'

Kdz.Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu, Covid-19 ile verilen mücadelede gelinin son durumu değerlendirdi.

Kaymakam İsmail Çorumluoğlu, yaptığı yazılı açıklamada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 17 Şubat 2021 günü yaptığı ulusa sesleniş konuşmasını hatırlatarak, vaka sayılarının il ve ilçelerimizde kısıtlamaların kaldırılmasında önemli olduğunu belirtti.
Çorumluoğlu, açıklamasında şunları ifade etti;

12 Şubat 2021 Cuma günü saat 17.00’da Şahinde-Hayrettin Yavuz Bilim Sanat Merkezi Konferans salonunda, Karadeniz Bölge Komutanımız, Belediye Başkanlarımız, Cumhuriyet Başsavcımız, Siyasi Parti Başkanlarımız, Sivil Toplum Kuruluşlarımız ve basın mensuplarının katılımı ile yapılan toplantıda, Covid-19 konusundaki bilgilendirmelerde bulunulmuştur.
Sayın Cumhurbaşkanımızın 17 Şubat 2021 günü yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında da vaka sayılarının il ve ilçelerimizde kısıtlamaların kaldırılmasında önemli olduğu, aşılama çalışmalarının titizlikle yürütüldüğü belirtilmiştir.
Öte yandan ülkemiz genelinde mutand virüsün yaygınlaştığı ve ilimiz genelinde de tespit edildiği bildirilmektedir.
Yaşanan bu gelişmeler çerçevesinde, virüs ile mücadelenin topyeküp mücadele ile başarılacağı bir kere daha ortaya çıkmıştır. Aksi halde virüse yakalanan kişi sayısında ve vefatlarda artış devam edeceği gibi kısıtlamaların kaldırılması uzayacak ve bu durum esnafımızın ve vatandaşımızın mağduriyetinin uzamasına sebebiyet verecektir.
Bu konuda gerekli hassasiyetin gösterilerek Kdz.Ereğli İlçemizde vatandaşlarımız, üyelerimiz ile topyekün bir mücadele içine girilmesinde gerekli hassasiyetin gösterilmesini rica ederim. “

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA