YEREL
Giriş Tarihi : 12-03-2021 16:22

ÇORUMLUOĞLU'NDAN '14 MART TIP BAYRAMI' KUTLAMA MESAJI

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail ÇORUMLUOĞLU “14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla mesaj yayınladı.

ÇORUMLUOĞLU'NDAN '14 MART TIP BAYRAMI' KUTLAMA MESAJI

Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail ÇORUMLUOĞLU “14 Mart Tıp Bayramı” dolayısıyla mesaj yayınladı. Çorumluoğlu, mesajında şunları ifade etti;

“Geçmişten günümüze tüm toplumlarda önemli ve kutsal bir meslek olarak kabul görmüş olan, karşılıksız hizmet ve fedakârlık isteyen mesleklerin başında şüphesiz hekimlik mesleği gelmektedir.

Doktorlarımızın ve sağlık emekçilerinin çabalarıyla, sağlığın korunması, mevcut sağlık sisteminin daha da geliştirilmesi, her zaman tüm insanlığın öncelikli hedeflerinden birisi olmuştur.

Sağlıklı yaşam, kaliteli sağlık hizmetlerinin tüm olanaklarından yararlanmak her bireyin temel hakkıdır. Bu hakkın herkes tarafından kullanılabilmesi için sağlık çalışanlarımız fedakârca üstlendikleri sorumluluğu, yüreklerindeki insan sevgisi ile böylesine meşakkatli bir mesleği sevgi ve azimle, gece gündüz yerine getirmektedirler.

Özellikle son bir yıl içerisinde yaşamış olduğumuz Covid-19 sürecinde, tüm sağlık çalışanlarımızın fedakârca yapmış olduğu çalışmalar takdir edilmektedir.

Bugün Ülkemiz; günümüzde verilen tıp eğitimi, kullanılan tıp teknolojisi ve sağlık hizmetleri bakımından dünyada önemli bir yere sahiptir.

Her geçen gün sağlık sektörünü daha da ileriye taşıyacak adımlar atılmakta, sağlık hizmetlerinin kalitesini arttırmak amacıyla yapılan çalışmalara bizler de daima destek vermekteyiz.

Bu güzel ve anlamlı gün vesilesiyle, en zor şartlarda dahi, toplum sağlığının korunması ve geliştirilmesi, için görev yapan hekimlerimiz başta olmak üzere, tüm sağlık çalışanlarımızın 14 Mart Tıp Bayramı’nı kutluyor, başarılı çalışmalarının devamını diliyorum.”

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA