YEREL
Giriş Tarihi : 06-03-2021 19:11

CUMARTESİ PAZARI YENİDEN AÇILDI!..

Ereğli Pazarcılar Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası başkanı Fehmi Taşkın, Cumartesi pazarının kademeli normalleşme döneminde yeniden gününde açılmaya başlandığını söyledi.

CUMARTESİ PAZARI YENİDEN AÇILDI!..

Ereğli Pazarcılar Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası başkanı Fehmi Taşkın, Cumartesi pazarının kademeli normalleşme döneminde yeniden gününde açılmaya başlandığını söyledi. Taşkın, vatandaşların hijyen ve mesafe açısından marketler yerine pazardan alış veriş yapmalarını istedi.

Ereğli’ de hafta sonraları alınan sokağa çıkma yasağı nedeniyle uzun süredir Çarşamba günleri açılan Cumartesi pazarı, normalleşme sürecinde yeniden kendi gününde açılmaya başlandı. Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Pazarcılar Ve Tekel Bayileri Esnaf Odası başkanı Fehmi Taşkın, normalleşme sürecinde Cumartesi pazarının kendi gününde açılacağını ve vatandaşları beklediklerini ifade etti. vatandaşların hijyen ve mesafe açısından marketler yerine pazardan alış veriş yapmalarını isteyen Taşkın “Bugün itibari ile Cumartesi pazarımız kendi gününde hizmet vermeye başladı. Buradan vatandaşlara seslenmek istiyorum. Pazaryerimizde sosyal mesafemiz müşterilerimiz ile yaklaşık bir buçuk metre. Tezgâhtaki arkadaşlarımız eldivenleri ile çalışıyorlar. Hijyen açısından da daha iyi bir ortam var. Bu nedenle de vatandaşlarımızı marketlere değil, alış verişleri için Pazara gelmelerini davet ediyorum” dedi. 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA