YEREL
Giriş Tarihi : 15-11-2020 22:20

DEMİRTAŞ,PAZARYERİNİ İNCELEDİ

Gülüç Belde Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş’ın, Gülüç Pazaryerinde incelemelerde ve ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

DEMİRTAŞ,PAZARYERİNİ İNCELEDİ

Gülüç Belde Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş’ın, Gülüç Pazaryerinde incelemelerde ve ziyaretlerde bulunduğu bildirildi.

Gülüç belediye başkanı Gökhan Demirtaş, Gülüç pazaryerinde inceleme ve ziyaretlerde bulunarak esnaflara dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdi. Başkan Gökhan Demirtaş esnaf ve vatandaşlarla görüşerek KOVİD-19 Pandemi salgınına karşı dikkatli olmaları yönünde uyarılarda bulundu. Belediye Zabıta ekipleri ise HES kontrolü gerçekleştirdi. 

Konu ile ilgili olarak açıklamada bulunan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş “Koronavirüs ile mücadele kapsamında belirlenen kural ve tedbirlere yönelik Belediye ekiplerimiz ve Meclis üyelerimiz ile birlikte pazar yeri içerisinde gerçekleştirdiğimiz HES Kodu kontrolü, sigara içmemeleri, maske, mesafe ve temizlik kurallarına riayet edilmesi konusunda denetim ve uyarılarda bulunduk. Pazar yeri esnaflarımıza maske ve dezenfektan dağıtımı gerçekleştirdik. Hemşerilerimizin sağlığını korumak adına ilk günden itibaren en üst düzeyde önlem alıyoruz. Türkiye genelinde alınan tedbirlerin yanı sıra beldemizde gerekli tedbirleri alarak, bu sürecin en kısa sürede atlatılması için yoğun mesai harcıyor. Benim vatandaşlarımızdan ricam evlerinden zorunlu olmadıkça çıkmamaları. Evde kaldığımız sürece bu tehlikeden de uzak durmuş olacağız” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA