YEREL
Giriş Tarihi : 31-03-2021 00:07

DEMİRTÜRK'TE ZİYARET ETTİ...

Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

DEMİRTÜRK'TE ZİYARET ETTİ...

Ereğli Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. 

Ereğli’ de 19 Mart Cuma günü gerçekleştirilen olağan kongre sonrasında Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanlığına seçilen Şafak Erel ve yeni yönetimine ziyaretler aralıksız olarak devam ediyor.  Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk’ de Dernek başkanlığına seçilen Şafak Erel ve yeni yönetimine hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. 

Ziyarette konuşan Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Demirtürk “Bugün ziyaretimizin sebebi yeni seçilen Gazeteciler Derneği yönetimine hayırlı olsun dileklerimizi sunmak için buradayız. Yeni başkanımız ve yönetimine başarılar diliyorum. İnşallah görevlerinde başarılı olurlar ve Ereğli’nin meselelerinde Ereğli’mize ve memleketimize faydalı işler yapmalarını umut ederek yeni görevlerinin hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” dedi. 

Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’de konuşmasında “Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Rahman Beyin ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Hepimizin mücadelesi Ereğli’mizin daha üst seviyelere çıkması için. Ben daha önce de Rahman Başkan ile çalışmıştım. Rahman Başkanım da Ereğli’nin menfaatleri doğrultusunda devam ediyor. Ben kendilerine de başarılar diliyorum. Bundan sonra da Ereğli’nin menfaatleri için birlikte çalışmaktan onu duyacağımı bir kez daha söylemek istiyorum” dedi. 

Gerçekleşen ziyaret sohbetin ardından sona erdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA