YEREL
Giriş Tarihi : 01-04-2021 19:42

EGD, TÜRK METAL SENDİKASI'NI ZİYARET ETTİ

19 Mart’ta yapılan Genel Kurul sonucunda Şafak Erel’in başkanlığında göreve seçilen Kdz. Ereğli Gazeteciler Derneği (EGD) Yönetim Kurulu, ilçedeki kurum ve kuruluşlara ziyaretlerini sürdürüyor.

EGD, TÜRK METAL SENDİKASI'NI ZİYARET ETTİ

Günün üçüncü ziyareti olarak Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şubesi’ni ziyaret eden EGD Yönetimi; Sendika Başkanı Yakup Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılandı.
Ziyarette konuşan EGD Başkanı Şafak Erel, bir süre önce Sendika Başkanlığına getirilen Yakup Yılmaz ile Yönetim Kurulu Üyelerine ‘hayırlı olsun’ diyerek, görevlerinde başarı dileğinde bulundu. Yılmaz da EGD Yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ben de Yönetim Kurulu Üyelerimiz adına sizleri tebrik ediyor, görevinizde başarılar diliyorum” dedi.
Ziyarette Erel, görevi devir alır almaz EGD’yi kurumsal bir yapıya kavuşturmak için çalışmalara başladıklarını ifade ederken; Yılmaz da sendikal faaliyetleri ile ilgili kısa bilgilendirmede bulundu.
Ziyaret, Yılmaz’ın EGD Yönetimi adına Başkan Erel’e kahve fincanı hediye etmesi ve anı fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA