ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 02-01-2021 22:22

EMNİYET KISITLAMAYI İHLAL EDENLERİ AFFETMİYOR

Ereğli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sokağa çıkma kısıtlamasında izinsiz çıkanları affetmiyor. İlçenin birçok noktasında sabit ve gezici denetimlerde bulunan ekipler, izinsiz sokağa çıkanlara gerekli tutanakları hazırlayarak cezai işlem uyguluyor. 

EMNİYET KISITLAMAYI İHLAL EDENLERİ AFFETMİYOR

Ereğli Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Sokağa çıkma kısıtlamasında izinsiz çıkanları affetmiyor.  İlçenin birçok noktasında sabit ve gezici denetimlerde bulunan ekipler, izinsiz sokağa çıkanlara gerekli tutanakları hazırlayarak cezai işlem uyguluyor. 

Türkiye genelinde olduğu gibi Ereğli’de de 31 Aralık Perşembe günü başlayan sokağa çıkma kısıtlamasında İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri kuş uçurmuyor. İlçenin birçok noktasında sabit ve gezisi uygulamalar yapan ekipler, izinsiz sokağa çıkan vatandaşlara gerekli tutanakları hazırlayarak cezai işlem gerçekleştiriyor. Gezici ekipler ise park ve bahçelere çıkan ve gezen vatandaşlara gerekli işlemleri gerçekleştiriyor. Konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada ise vatandaşların saat 10.00 ila 17.00 arasında ihtiyaçlarını karşılaması ve 17.00’den sonra ise evlerine gitmeleri gerektiği ifade edildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA