YEREL
Giriş Tarihi : 06-03-2021 19:21

EREĞLİ TSO'DAN KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU'NA DESTEK

KELEŞ, Kdz. Ereğli TSO olarak Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun haksız eleştirilere maruz kaldığını düşündüklerini  ve kendisini salgınla mücadele noktasındaki çalışmalarını canı gönülden desteklediklerini ifade etti.

EREĞLİ TSO'DAN KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU'NA DESTEK

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Arslan Keleş, salgınla mücadelede Kdz. Ereğli Kaymakamıİsmail Çorumluoğlu’nun yaptığı fedakar çalışmalara iş dünyası olarak yakinen tanıklık  ettiklerini hatırlatarak, yaklaşık 3 ay önce çekilen görüntülerin bu gün gündeme getirilerek sosyal medya başta olmak üzere ulusal medya tarafından linç kampanyası haline dönüşmesini manidar bulduklarını söyledi.

KELEŞ, konuya ilişkin yaptığı açıklamada İlçenin riskli bölgeler arasında yer aldığı şu günlerde bu tür yayınların yapılmasının salgınla mücadeleye gölge düşürdüğünü belirterek, Kdz. Ereğli TSO olarak Kdz. Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’nun haksız eleştirilere maruz kaldığını düşündüklerini  ve kendisini salgınla mücadele noktasındaki çalışmalarını canı gönülden desteklediklerini ifade etti.

KELEŞ açıklamasında, ‘Pandemi sürecinin başladığı günden bu yana Kdz. Ereğli ilçemizde zaman zaman vaka sayıları ülke ortalamasının üzerine çıkmış ve alınan tedbirlerle bu rakamlar aşağı seviyelere çekilmiştir. Salgınla mücadelede Kdz. Ereğli Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu’nun yaptığı fedakar çalışmalara bizlerde iş dünyası olarak yakinen tanıklık ettik ve ediyoruz. Yaklaşık 3 ay önce çekilen görüntülerin bu gün gündeme getirilerek sosyal medya başta olmak üzere ulusal medya tarafından linç kampanyası haline dönüşmesini manidar buluyoruz. Yapılan bu girişimlerin salgınla mücadeleye hiçbir faydası olmayacaktır. İlçemizin riskli bölgeler arasında yer aldığı şu günlerde bu tür yayınların yapılması salgınla mücadeleye gölge düşürmektedir. Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası olarak Kdz. Ereğli Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu’nun haksız eleştirilere maruz kaldığını düşünüyor ve kendisini salgınla mücadele noktasındaki çalışmalarını canı gönülden destekliyoruz. Sayın Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’nun yanında olduğumuzu tüm kamuouyuna ifade ediyoruz’ifadelerine yer verdi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA