YEREL
Giriş Tarihi : 10-11-2020 12:36

İLÇE MÜFTÜSÜ SABRİ KÜTÜKÇÜ'DEN KIZILAY ŞUBESİ'NE ZİYARET

Konya Meram müftüsü iken  ay önce Karadeniz Ereğli İlçe Müftülüğü görevine atanan Müftü Sabri Kütükçü Kızılay Ereğli şubesinin iade-i ziyarette bulundu.

İLÇE MÜFTÜSÜ SABRİ KÜTÜKÇÜ'DEN KIZILAY ŞUBESİ'NE ZİYARET

Konya Meram müftüsü iken  ay önce Karadeniz Ereğli İlçe Müftülüğü görevine atanan Müftü Sabri Kütükçü Kızılay Ereğli şubesinin iade-i ziyarette bulundu. Kütükçü ziyaretten konuşmasından beraber hareketle ilçede güzel hizmetler yapmaya çalışacaklarını belirterek şöyle dedi:

"Yaklaşık 2 ay önce Karadeniz Ereğli İlçe müftülüğüne göreve başladım. Bize ziyarete gelen sivil toplum kuruluşları ve esnaf kardeşlerimizle ziyaretleşmeye başladık. Bu noktada ilk ziyaret ettiğimiz yerlerden bir tanesi Kızılay şubemize oldu. Ben kendilerine daha önce yapmış oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra da hem Kızılayımız, hem de diğer sivil toplum kuruluşlarımızlada Ereğli'mize güzel hizmetler yapmaya devam edeceğiz.
Kızılay Şube Başkanı Yaşar Ciğer ise kan bağışı ve diğer yardımlar konusunda ortak hareket edeceklerini ifade ederek şunları kaydetti;

"ilçe müftümüzü daha önce ziyarete gitmiş, hayırlı olsun temennisinde bulunmuştuk. Müftümüze ilçemize hoşgeldin demiştik. Kızılayımız ve müftülüğümüz ile olan çalışmalarımızda neler yapılabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Müftümüz sağ olsun kendiside bugün şubemizi ziyaret etti. Bundan sonraki süreçte özellikle sağlığın ne kadar önemli olduğu bu dönemde ve Müftülüğümüz iç içe çalışmaları yapılarak Ereğli'ye hizmet etmeye devam edecekler. İlçe müftümüze ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyoruz."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA