YEREL
Giriş Tarihi : 02-11-2020 11:29

İZMİR'DELER!..

Zonguldak ANDA Kardeşe Vefa Derneğinin arama kurtarma çalışmaları için İzmir'de olduğu bildirildi. 

İZMİR'DELER!..

Zonguldak ANDA Kardeşe Vefa Derneğinin arama kurtarma çalışmaları için İzmir'de olduğu bildirildi. 

Ege Denizi Seferihisar açıklarında 6.6 büyüklüğünde meydana gelen depremde 1'i boğulma olmak üzere toplam 62 kişi hayatını kaybetti, 940 kişi yaralandı. 8 binada arama-kurtarma çalışmaları sürdürülürken enkazdan sağ çıkarılan vatandaşların sayısı 104 olduğu, 224 kişininse tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Yıkılan ve hasar gören binalarda arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Zonguldak’tan deprem bölgesinde arama kurtarma ve iyileştirme çalışmalarına katılmak üzere Zonguldak Anda Kardeşe Vefa Derneği ekibi de enkaz bölgesinde, can kaybı ve kurtarılmayı bekleyen depremzedeler için bölgede kurtarma çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Zonguldak Anda Kardeşe Vefa Derneği İl Teşkilat Başkanı Ömer Faruk Aydın’ın deprem bölgesinden yaptığı açıklaması ise şu şekilde;
İlk gün 6 bölgeye Zonguldak ekibi olarak sahra çadırı kurduk. Hiç ara vermeden bayraklı bölgesinde çalışmaya başladık. Dünden beri 4 ölü, 1 yaralı ve enkaz altında öngörülen 8 kazazedeye ulaşmak için çalışmalarımız sürüyor. Burası bittiğinde diğer bölgelerimize destek vereceğiz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA