YEREL
Giriş Tarihi : 05-03-2021 16:19

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU'NDAN '8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'MESAJI

Kdz. Ereğli Kaymakamı  İsmail ÇO R U M LU O Ğ LU, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla mesaj yayınladı.

KAYMAKAM ÇORUMLUOĞLU'NDAN '8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ'MESAJI

Kdz. Ereğli Kaymakamı  İsmail ÇO R U M LU O Ğ LU, “8 Mart Dünya Kadınlar Günü” dolayısıyla mesaj yayınladı.

Kaymakam ÇORUMLUOĞLU, mesajında şu düşüncelere yer verdi;
'Geçmişten günümüze kadınlarımız, Türk Milletinin tarihinde her zaman hak ettiği konumda, ailenin ve toplumun merkezinde olmuş, olmaya da devam edecektir.Kadınlarımızın toplumda hak ettikleri konuma yükselmeleri, geleceğe güvenle bakmaları, sonsuz sevgi ve hoşgörüyle yetiştirdikleri nesillerin başarısının anahtarıdır. Geleceğimizin teminatı olan evlatlarımızı en iyi şekilde yetiştirerek topluma faydalı birer fert olmaları yolunda gösterdikleri gayret ve fedakârlık her türlü takdirin üstündedir.
Kadınlarımızın, eğitimden bilime, sanattan kültüre hayatın her alanında başarıları bizleri gururlandırmaktadır. Aile kurumunun temelini oluşturan, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınlarımız, sosyal ve ekonomik hayattaki bu başarıları kadar, yetiştirdikleri nesillerle de geleceğimizin şekillenmesine herkesten daha çok katkıda bulunmakta, sosyal, siyasal, ekonomik haklarının daha çok geliştirilmesi, kadınların bu alanlardaki çalışmalarda teşvik edilmesi, bu anlamlı günde daha çok önem arz etmektedir.
Günümüzde bilim, siyaset, eğitim, kültür-sanat ve iş dünyasında herkesi gururlandıran, başarılarıyla adından söz ettiren Türk kadını, geleceğe ilişkin en büyük güvencelerimizdendir.
Bu duygu ve düşüncelerle yaşamımızın her anında varlıklarıyla onurlandığımıztüm kadınlarımızın “8 Mart Dünya Kadınlar Günü”nü kutluyorum.'

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA