SAĞLIK
Giriş Tarihi : 13-01-2021 16:15

OPEL AYSA'DAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Türk Kızılay’ı Kdz. Ereğli Şubesi Opel Aysa ortaklığında kan bağış kampanyası düzenledi. Kampanyada önceki Dönem İlçe Belediye Başkanı Murat Sesli, Opel Aysa Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın ve çalışanları, gazeteciler de kan bağışında bulundu.

OPEL AYSA'DAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Türk Kızılay’ı Kdz. Ereğli Şubesi Opel Aysa ortaklığında kan bağış kampanyası düzenledi. Kampanyada Önceki Dönem İlçe Belediye Başkanı Murat Sesli, Opel Aysa Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın ve çalışanları, gazeteciler de kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay’ı Kdz. Ereğli Şube Başkanı Yaşar Ciğer, Opel Batı Karadeniz Bölge Bayii ve Aysa Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın ortaklığında kan bağışı kampanyası düzenleyerek sosyal sorumluluk projesine imza attı.

Kan bağışı kampanyası 11.00-18:00 saatleri arasında Opel Aysa önünde yapılırken kampanyada; Önceki Dönem İlçe Belediye Başkanı Murat Sesli Opel Aysa Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın ve çalışanlarının yanı sıra gazeteciler de kan bağışında bulundu.

Türk Kızılay’ı Kdz. Ereğli Şubesi Başkanı Yaşar Ciğer yaptığı açıklamada düzenlenen kan bağışı dolayısıyla Opel Batı Karadeniz Bölge Bayii ve Aysa Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydına ve kan veren vatandaşlara desteklerinden ötürü teşekkürlerini sundu. Başkan Ciğer’in açıklaması şu şekilde ‘’Öncelikle bugün Opel aysa firmasının önderliğinde, sponsorluğunda kan bağışı kampanyası yapıyoruz. Öncelikle Opel firmamıza Muhammet Aydın kardeşimize bugünkü etkinlikteki destekleri için çok çok teşekkür ediyoruz. Kan veren vatandaşlarımız saat 17.30’a kadar kan verme işlemimiz devam edecek. Kan vermeye Opel firmamızın önüne bekliyoruz. Kan veren vatandaşlarımız, başta Başkanımız Murat Sesli olmak üzere tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz kan verenlere. Bundan sonraki süreçte de bu zor günlerde, özellikle KOVİD ile ilgili yaşadığımız, sağlıkla ilgili yaşadığımız bu zor süreçte bir kanın, bir ünite kanın bile çok değerli olduğu bu günlerde kan veren vatandaşlarımızın hepsine çok çok teşekkür ediyoruz.’’

Opel Batı Karadeniz Bölge Bayii ve Aysa Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydın ise ‘’Vesile olan Kızılay Başkanımız önde olmak üzere tüm sevdiklerimize teşekkür ederiz.’’ Kelimelerini kullandı.     

Önceki Dönem İlçe Belediye Başkanı Murat Sesli Kızılay ekibine ve Opel Batı Karadeniz Bölge Bayii ve Aysa Motorlu Taşıtlar Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Aydını tebrik ederken kan vermenin hayat kurtardığı konusunu dile getirerek vatandaşlarımızı kan vermeye davet etti. Sesli açıklamasında şu ifadeleri kullandı. ‘’Özellikle bu kutsal görevi yapan bütün Kızılay ekibine başta Başkanıma ve çalışanlarına teşekkür ediyoruz ve tebrik ediyoruz. Çok önemli bir olay, kan verme olayı. Bizde vatandaşlık görevini yerine getiriyoruz. Ve hep vatandaşımızın da eğer tabi durumu müsait olanlarında kan vermeye davet ediyoruz. Kan demek hayat demek. Bir kan vermek hayat kurtarmak demek. Bu vesileyle hem Opel Aysa Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet kardeşime hem de Kızılay Başkanımıza teşekkür ediyorum, tebrik ediyorum. İnşallah bundan sonraki süreçte de yine böyle azimli ve kararlı şekilde çalışırlar. Ve memleketimize hizmet etmeye devam ederler.’’

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA