YEREL
Giriş Tarihi : 12-03-2021 16:24

ROTARY KULÜBÜ'NDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE ECZACILARA ÖDÜL

Rotary, pandemide emek veren tüm sağlık çalışanları ve eczacılara ithafen ödüllerini takdim etti.

ROTARY KULÜBÜ'NDEN SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE ECZACILARA ÖDÜL

Rotary, pandemide emek veren tüm sağlık çalışanları ve eczacılara ithafen ödüllerini takdim etti.

2020 Mart ayından bu yana hayatımızda olan Covid-19 ile birlikte elbette hepimizin hayatı olumsuz bir şekilde etkilendi. Ancak hepimizin bildiği üzere bu süreçte büyük bir emekle çalışan her alandan doktor ve sağlık çalışanları ile birlikte eczacılar ve çalışanları, gerçekten üstün efor sarf ettiler.
Bu anlamda Karadeniz Ereğli Rotary Kulübü, UR. 2430. Bölge Aile ve Toplum Hizmetleri Komitesi çalışmaları kapsamında, kulüp üyelerinin tamamının kararı ile her kademedeki doktor ve sağlık çalışanları ile birlikte eczacılara ve çalışanlarına ithafen birer ödül takdim etmek istedi.
10 Mart 2021 tarihinde gerçekleşen kısa ziyaretlerde, 2020-2021 dönemi Aile ve Toplum Hizmetleri Ödüllerinin ilki; Kdz.Ereğli Rotary Kulübü Başkanı Ahmet Fındık, Yönetim Kurulu üyeleri ve 5. Grup Kulüplerden Sorumlu Guvernör Yardımcısı Rtn. Murat Turan tarafından pandemi kurallarına uygun olarak, eczacılar ve eczane çalışanları adına T.E.B.17. Bölge Eczacılar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayşegül Kara'ya takdim edildi.  Ardından tüm sağlık çalışanları adına Kdz.Ereğli Devlet Hastanesi Başhekimi Vildan Türkeli'ne takdim edildi.
Kdz.Ereğli Rotary Kulübü Başkanı Ahmet Fındık yaptığı açıklamada; "Her zaman hayatımızda önemli yer kaplayan ama son bir senedir fedakarca en ön safta savaşan sağlık emekçilerine bir kez daha şükranlarımızı sunuyoruz." şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA