YEREL
Giriş Tarihi : 15-01-2021 18:00

TÜRK KIZILAYINDAN ÇORUMLUOĞLU VE POSBIYIK'A ZİYARET

Kdz. Ereğli Türk Kızılay’ı şube başkanı Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyelerinin bir dizi ziyaret gerçekleştirdiği bildirildi

TÜRK KIZILAYINDAN ÇORUMLUOĞLU VE POSBIYIK'A ZİYARET

Kdz. Ereğli Türk Kızılay’ı şube başkanı Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyeleri bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. 
Ereğli Türk Kızılay’ı şube başkanı Yaşar Ciğer ve yönetim kurulu üyeleri Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu ve Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı makamlarında ziyaret ederek Türk Kızılayına verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ettiler. 

Konuyla ilgili olarak açıklamada bulunan Türk Kızılayı Şube Başkanı Yaşar Ciğer “Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şubesi olarak, Sayın Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu ve Sayın Belediye Başkanımız Halil Posbıyık’ı makamlarında ziyaret ettik. Sayın Kaymakamımız Çorumluoğlu, gerçekleştirdiğimiz ziyarette, Türk Kızılayı olarak özellikle Koronavirüs salgını süresinde yaptığımız çalışmaları yerinde bulduğunu belirterek, tebrik ettiler. Sayın Kaymakamımıza, ilçemiz genelinde yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgi aktardığımız ziyarette, desteklerinden dolayı teşekkürlerimizi ilettik. Ardından gerçekleştirdiğimiz ziyarette ise Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Türk Kızılayı bizim gözbebeğimizdir. İlçemizdeki şubemizin çalışmalarını yakından takip ettim, sizlerle gurur duyuyorum” ifadelerini kullandı. Göreve gelişimiz  sonrası ve pandemi sürecinde yaptığımız çalışmalarla ilgili bilgiler de aktardığımız ziyarette, Sayın Belediye Başkanımızın desteklerine teşekkür ettik. Türk Kızılayı Ereğli Şube Başkan Yardımcısı Kürşat Yağız, Şube Sekreteri Kenan Yılmaz ve Şube Saymanı Serkan Keleş ile birlikte gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde, Sayın Kaymakamımız İsmail Çorumluoğlu’na ve Sayın Ereğli Belediye Başkanımız Halil Posbıyık’a, desteklerinden dolayı birer Teşekkür Plaketi Takdim ettik. Türk Kızılayı Karadeniz Ereğli Şubesi olarak; bundan sonraki süreçte de ihtiyaç duyulan her görevde hazır olacağımızı, vatandaşlarımıza desteklerimizin devam edeceğini bir kez daha bildiriyoruz” dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA