YEREL
Giriş Tarihi : 12-04-2021 12:24

TÜRK METAL SENDİKASI GENEL BAŞKAN YARDIMCISI EREĞLİ'DE

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, Kdz. Ereğli'deki Türk Metal Sendikası Şubesi’ne ziyarette bulundu.

TÜRK METAL SENDİKASI GENEL BAŞKAN YARDIMCISI  EREĞLİ'DE

Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, Kdz. Ereğli'deki Türk Metal Sendikası Şubesi’ne ziyarette bulundu.
Erdal Sendika şube binası önünde Şube Başkanı Yakup Yılmaz, şube yönetimi ve kalabalık işçi tarafından sloganlarla karşılandı.
Binaya girişinde önce Sendika Lokaline uğrayan ve buradaki işçilerle kısa sohbette bulunan Erdal, Başkanlık makamında yönetim ile görüştü.
Erdal, burada yaptığı açıklamada, Karadeniz Ereğli’yi ve bölgede yetkili oldukları Ereğli Demir ve çelik Fabrikaları’nı (Erdemir) ERSEM’i, Tat Metal’i ve Çaycuma’daki Gersan AŞ’yi tanıdığını belirterek, şöyle dedi:
“Bu bir bayrak yarışıdır. Göreve gelen her arkadaşımız, üyelerimizin hak ve menfaatlerini en üst seviyede korumak için çaba gösteriyorlar. Bu vesileyle önceki görevde bulunan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Bu ziyaretimde, görevde bulunan arkadaşlarımızla, gruplar halinde üyelerimizle istişarelerde bulunacağız.”
5 gün ilçede kalacak olan Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Halil Faki Erdal, bu süre içinde başta Erdemir Genel Müdürü Salih Cem Oral olmak üzere bazı ziyaretlerde bulunacağını sözlerine ekledi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ
E-Bülten Kayıt
RÖPORTAJLAR
YAZIK…
YAZIK…
ARŞİV ARAMA